تبلیغات
مرجع کامل كتابهای pdf

» کتاب الکترونیکی داده کاوی یا کشف دانش

تاریخ : جمعه 20 آذر 1388

 

بسیاری از شرکت‌ها و موسسات دارای حجم انبوهی از اطلاعات هستند. تکنیک‌های Data mining به طور تاریخی به گونه‌ای گسترش یافته‌اند که به سادگی می‌توان آنها را با ابزارهای نرم افزاری امروزی و موجود در این موسسات تطبیق داده و از اطلاعات جمع آوری شده فعلی بهترین بهره را برد. در صورتی که سیستم‌های Data Mining بر روی سکوهای Client/Server قوی نصب شده باشد و دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی بزرگ فراهم باشد، به کمک چنین سیستم‌هایی می‌توان به سوالاتی از قبیل :کدامیک از مشتریان ممکن است خریدار کدامیک از محصولات آینده شرکت باشد «چرا در کدام مقطع زمانی»و بسیاری از موارد مشابه پاسخ داد.

داده کاوی به بهره گیری از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده‌ها به منظور کشف الگوها و روابط معتبری که تا کنون ناشناخته بوده‌اند اطلاق می‌شود. این ابزارها ممکن است مدلهای آماری الگوریتم‌های ریاضی و روش‌های یاد گیرنده (Machine Laming Method) باشند که کار این خود را به صورت خودکار و بر اساس تجربه‌ای که بر اساس تجربه‌ای که از طریق شبکه‌های عصبی (Networks Several) یا درخت‌های تصمیم گیری (Decision Tree) به دست می‌آورند بهبود می‌بخشد. داده کاوی منحصر به گردآوری و مدریت داده‌ها نبوده و تجزیه و تحلیل اطلاعات و پیش بنی را نیز شامل می‌شود برنامه‌های کاربردی که با برسی فایل‌های متن یا چند رسانه‌ای به کاوش داده‌های پردازنده پارامترهای گوناگونی را در نظر می‌گیرد که عبارت اند از: *رابطه (Association): الگوهایی که بر اساس آن یک رویداد به دیگری مربوط می‌شود مثلا خرید قلم به خرید کاغذ.

Data Mining Special Issue in Annals of Information Systems - کتاب الکترونیکی داده کاوی یا کشف دانش

سایت نرم افزار ی دانلود رایگان به این دلیل که Data Mining جزء تکنیک های بسیار جدید دنیای اطلاعات است در این زمینه کتاب الکترونیکی داده کاوی یا کشف دانش با عنوان Data Mining Special Issue in Annals of Information Systems در 402 صفحه به زبان انگلیسی به شماره استاندارد بین المللی کتاب 978-1-4419-1279-4 در فرمت PDF در اختیار شما قرار داده است. امیدواریم از دانلود رایگان این کتاب الکترونیکی رایگان لذت ببرید.

دانلوددانلود رایگان ایبوک داده کاوی Data Mining (حجم : 5.10 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir


سیستم افزایش آمار مجیک