تبلیغات
مرجع کامل كتابهای pdf

کتاب رمان پندراگن (تاجر مرگ )

تاریخ : سه شنبه 24 آذر 1388

عنوان : کتاب پندراگن (تاجر مرگ )
نویسنده : دی جی مک‌هیل
نوع : رمان
زبان : فارسی
نوع فایل : PDF
تعداد صفحات : 464
حجم : 9 MB

درباره کتاب :
بابی پندراگن به ظاهر پسری عادی است. خانه و خانواده و حتی سگ محبوبی به نام «مارلی» دارد. ولی خصوصیتِ بسیار ویژه‌ای نیز دارد.قرار است که او دنیا را نجات دهد.
این ماجرا تنها به زمینی که می‌شناسیم ختم نمی‌شود. داستان ما را به دنیایی بسیار متفاوت از دنیایی که می‌شناسیم می‌کشاند. بابی کم‌کم به این درک می‌رسد که زندگی در این جهان چنان که او تصور می‌کرده، نیست. اما پیش از آن‌که بتواند مخالفتی از خود نشان دهد و به تغییرات در شرف وقوع اعتراضی بکند، به گستره‌ی دیگری به نام «دندارن» کشیده می‌شود. جایی کاملا متفاوت با دنیای خودش، با قوانینی که هیچ‌گاه در تصورش هم نمی‌گنجید. به قلمرویی که ساکنانش موجوداتی عجیب هستند، فرمانروای مستبد و جادوگری بر آن حکومت می‌کند و گرفتار انقلاب خطرناکی است. مردمی که بابی آن‌ها را نمی‌تواند درک کند، چون آن‌ها او را درک نمی‌کنند. آن‌ها فکر می‌کنند بابی، نجات‌بخش آن‌هاست ولی بابی چنین فکری را مضحک می‌داند و می‌خواهد پیش خانواده‌ی خود بازگردد و با سگش بعد از ظهر به پیاده‌روی برود.
اما اشکالی در این بین وجود دارد. اگر بابی بخواهد بار دیگر خانواده‌اش را ببیند، باید نقش نجات‌بخشی خود را تمام و کمال بپذیرد زیرا چنان‌که بر او آشکار می‌شود، «دندارن» تازه آغاز ماجراست…

دانلود از سرور رپیدشیر
دانلود از سرور ایزی شیر
دانلود از سرور مگا آپلود
پسورد : www.iranmeet.com


سیستم افزایش آمار مجیک